ihtiyaçlar

cinfikirle birleşirse...

tasarım, yazılım ve dijital danışmanlık...
CinFikir

hakkında

yenilikçi, genç, dinamik ve idealist bir ekip, sizin için sürekli araştırıyor ve kendini geliştiriyor.

görsel açıdan büyüleyici, teknik açıdan yenilikçi teknlojilerle, işlevselliğe önem veren projeler üretmek CinFikir'intemel hedefidir.

Digital birçok konuda "farklı tarzımız, kadromuz ve kazandığımız ödüllerle” diğer firmalardan sıyrılarak, sosyal medya ve web dünyasında tahtımıza kurulduk.

web tasarımı, arama motoru optimizasyonu, seo, google adwords, facebook reklamları, bülten gönderimi, web site analizleri, sosyal medya danışmanlığı, dijital danışmanlık, araştırma ve metin editörlüğü konularında da farkını yansıtan projelerle, sizlere çözüm sunmak için akıllara zarar "cinfikirlerle" üretmekteyiz.

her şey görünür şeklini almadan önce, görünmeyen bir ideale göre dokunur.
(Dr. Yenice Bloodworth)

hizmetler

akıllara zarar bir ekip, kurumsal kimliğinizden web sitenize, sosyal medyanızdan dijital dünyada ki diğer tüm ihtiyaçlarınızı belirlese, buna bir de strateji geliştirse, aynı ekip attığınız her adımda çözüm odaklı fikirleriyle yanınızda olsa nasıl olur?

8
Dijital Danışmanlık Hizmetleri

İhtiyaçlar ve bütçeler doğrultusunda geliştirdiğimiz projelerimizle hedefi 12'den vurmakta iddialıyız. Sektörünüzü takip edenlerin ne istediklerini araştırıyor, onların yanında oluyoruz, onların jargonunu kullanıyoruz. Geliştirdiğimiz uygulamalarla sayfalarımızı eğlenceli ve popüler mecralar haline getiriyoruz.

B
Web Projeleri

Dünya değerlerinde olduğu gibi, internetin de sıradanlaşmaması ve bir çöplüğe dönüşmemesi için ürettiğimiz her projede sıradışı, akılda kalıcı ve özgün tasarımlar ve yazılımlar kullnamaya özen gösteriyoruz. Bunu yapmaktaki temel amaç, sizi ve markanızı diğer firmaların bir adım önüne taşımaktır.

,
Kurumsal Kimlik Oluşturma

Kurumsal kimlik oluşturmak çocuk büyütmek gibidir, önce emeklemesini izlersiniz, çalışır çabalarsınız sonra yürümesiyle gurur duyarsınız ve ardından koşuşuna sahit olursunuz, evet bu eserinizle gurur duyarsınız. Kurumsallığa verdiğimiz önem ve özenle her gün daha da gelişiyor ve tecrübelerimizi diğer firmalarla paylaşıyoruz.

=
Reklam Yönetimi

Evet cin fikirlerin gücüne inanıyoruz, ama bu fikirlerin doğru şekilde tanıtılması gerekiyor. Bir proje hedef kitleye doğru şekilde tanıtlamıtor, kitlenin ihtiyacı olduğunda karşısına çıkmıyorsa projenin başarılı olmasından bahsedilemez. Bir projenin koşabilmesi için yardıma, yani yeni bir "cin fikire" ihtiyacı vardır.

design-promo design-promo-work
'
img

referanslar

neler yaptık?

yılların verdiği tecrübe ve birikimle sayısız projeye imza attık. aşağıdan cinfikir'in akılda kalan projelerinden bazılarına ulaşabilirsiniz. tüm projelerimize ulaşmak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

img
Be Sistem
img
Mikidoo
img
Kardiyum Alışvriş Merkezi
img
Irmak Ekim
img
Koli.net

uzaya çıkmamıza kimler yardım ediyor?

Geçtiğimiz yıllarda kazandığımız tecrübe ve bilgi birikimiyle bir çok firmayla farklı alanlarda ortaklıklar kurduk, bu firmalardan aldığımız destek ve güvenceyle hizmetlerimize kesintisiz devam ediyoruz. Bize kattıkları güç için hepinize teşekkür ederiz.

client
client
client
client
client
client
client
client

iletişim

tüm isteklerinizi cinfikir'lerimizle yoğuralım, projelendirelim uygun maliyete minimum sürede hayata geçirelim ve sürekli kendi işimiz gibi takip edelim.

iletişim

Çamlık Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. Uğur Sok. No:4 Uysal Plaza Kat:3 Çekmeköy / İST. Telefon: 0850 226 0 246 (CİN) Mail: admin@cinfikir.com

takibe devam...

Copyright Cinfikir 2013